072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

דיני עבודה בהריון


רק עורך דין עבודה במרכז המכיר לפני ולפנים את הסבך המאפיין את עולם העבודה, ומתמצא בין היתר בדיני עבודה בהריון, יוכל לייצג אותך נאמנה מול מעסיקים שפגעו בזכויותייך או לחלופין, ללמד אותך כמעסיקה או מעסיק כיצד עליכם לנהוג בעובדים במצב זה.

עורך דין שכזה חייב לתפקד בעת ובעונה אחת הן כעורך דין פרישה מעבודה והן כעורך דין פיצויי התפטרויות, במטרה להבטיח לך את התנאים המיטביים והתוצאות המקסימאליות בעת פרישה מהעבודה לאחר אפליה שלא כדין. אם חיפשת עורך דין המתמחה בדיני עבודה בהריון ובכל היבט אחר של התחום – הגעת למקום הנכון.

עורך דין עבודה במרכז

מורכבותו הרבה של תחום דיני העבודה ודיני הנזיקין בישראל יצרה מצב שבו נדיר מאוד למצוא עורך דין עבודה במרכז המתמחה בשני התחומים גם יחד, כמו עורך הדין אזי נ. כהן.

ניסיונו רב השנים בשני הענפים הללו של עולם דיני העבודה ותאונות העבודה, כמו גם בדיני עבודה בהריון, ומומחיותו בייצוג וליווי עובדים ומעסיקים כאחד בבתי הדין לעבודה ומול חברות הביטוח, קרנות הפנסיה והביטוח הלאומי, הופכים אותו לעורך דין פרישה מעבודה מהטובים ביותר בישראל. בקיאותו הנדירה בדיני עבודה בהריון מהווה נכס חשוב עבור כל מי שנפלה קורבן לאפליה שלא כדין במקום העבודה מסיבה זאת.
 
 

עורך דין פיצויי התפטרויות

מומחיות זו בדיני עבודה בהריון ובתחומים רבים אחרים הכרוכים בדיני עבודה ודיני נזיקין, הופכת את עורך הדין א. כהן לעורך דין עבודה במרכז מהמובילים, המוערכים והמצליחים ביותר בתחום. כעורך דין פיצויי התפטרויות, ביכולתו להבטיח תוצאות מקסימאליות ותנאים מיטביים עבור כל לקוחותיו, בין אם מדובר בתיק שעניינו דיני עבודה בהריון ובין אם בכזה המתמקד באובדן כושר עבודה, חובת שימוע לעובד או אפליה במקום העבודה. כשמדובר באינטרס שלך במקום העבודה – אין שום סיבה שתסתפקי בפחות מהטוב ביותר.

עורך דין פרישה מעבודה

אז בפעם הבאה שתחפשו עורך דין פיצויי התפטרויות או עורך דין פרישה מעבודה המתמחה בין היתר בדיני עבודה בהריון – חשוב שתוודאו שמדובר בעורך דין הבקיא בדיני עבודה ובדיני נזיקין כאחד, מתמצא בכל הכרוך בתחום – מאובדן כושר עבודה ועד חובת שימוע למעביד – ובקיא לעילא ולעילא בהסכמים קיבוציים, חוזי עבודה והוראות תקשי"ר כאחד. בכל הנוגע למימוש מרבי של זכויותיכם – עורך הדין אזי נ. כהן הוא הכתובת הנכונה ביותר עבורכם. כי להתמחות ייחודית בכל נדבכי תחום דיני ותאונות העבודה – אין תחליף.

 
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר