072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

זכויות של עובד


דאגה לזכויות של עובד אינה דבר של מה בכך. לא כל עורך דין לעינייני עבודה ניחן בידע הנדרש הן בדיני העבודה והן בדיני הנזיקין, הן בהסכמים קיבוציים והוראות התקשי"ר והן בחוזי עבודה, על מנת לייצג נאמנה את האינטרסים שלכם כעובדים או נפגעי עבודה על הצד הטוב ביותר.

עורך דין ייצוג עובדים חייב להכיר את עולם העבודה על כל היבטיו השונים – מחובת שימוע לעובד ואיסור אפליה במקום העבודה ועד פיטורים בהריון ואובדן כושר עבודה. בפעם הבאה שאתם מחפשים עורך דין עבודה בתל אביב – אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר. כי בכל הנוגע לזכויותיכם כעובדים – אין כל מקום לפשרות.

עורך דין ייצוג עובדים

עורך הדין אזי נ. כהן ניחן בניסיון ארוך שנים ורב-תחומי בכל הנוגע לעולם דיני העבודה, דיני הנזיקין ותאונות העבודה בישראל, ומאחוריו רקורד של הצלחה מוכחת ומתמשכת בייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה.

אם יש עורך דין ייצוג עובדים היודע היטב זכויות של עובד מהן ומסוגל להגן עליהם על הצד הטוב ביותר – מדובר בעורך הדין א. כהן. זקוקים לעורך דין עבודה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון. כי לעולם לא נעמוד מנגד כאשר זכויות של עובד מופרות – ונעשה הכול על מנת לוודא שתזכו לתנאים המיטביים ולתוצאות המקסימאליות בכל הליך משפטי שנייצג ונלווה אתכם במהלכו.

 

עורך דין לעינייני עבודה

לא כל עורך דין לעינייני עבודה הוא גם עורך דין ייצוג עובדים מהסוג שאתם זקוקים לו – מקצועי, אמין ומנוסה ובעיקר, מחויב ללכת איתכם לאורך כל הדרך.

עבור עורך הדין אזי נ. כהן אין כל מקום לפגיעה בזכויות של עובד – וכל מקרה של אפליה במקום העבודה יזכה למענה משפטי מהיר, יעיל ובלתי מתפשר מצדו. אנו נוודא שתצאו מההליך הלא פשוט שאתם נתונים בו עם מקסימום פיצויים, תנאים מיטביים ועם השקט הנפשי שאתם כל כך זקוקים לו. כי בכל הנוגע לזכויות של עובד – אין כל מקום לקיצורי דרך ועיגולי פינות.

עורך דין עבודה בתל אביב

אז בפעם הבאה שתחפשו עורך דין עבודה בתל אביב – נשמח לעמוד לשירותכם ולהוכיח לכם שזכויות של עובד לא יכולות להיות הפקר במדינת ישראל.

בתור עורך דין לעינייני עבודה המוערך, המקצועי והאיכותי בתחומו, עו"ד א. כהן ישמח לייצג וללוות אתכם בבית הדין לעבודה מתוך אמונה בלתי מתפשרת בכך שכל הפרה של זכויות של עובד חייבת לזכות למענה משפטי הולם.


 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר