072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

חבויות פנסיוניות


לא מעט מעסיקים נקלעים לסבך של דיני עבודה, דיני נזיקין ותאונות עבודה – ומתקשים לשמור על זכויות עובדיהם לצד הגנה על האינטרס שלהם כמעסיקים.

במצבים מסוג זה, אתם זקוקים לעורכי דין לדיני עבודה המתמחים בכל היבט הכרוך בתחום מורכב זה – מחבויות פנסיוניות ועד אובדן כושר עבודה – על מנת לוודא שאתם זוכים לייצוג ולליווי המשפטיים הטובים ביותר הקיימים בענף כיום. רק עורך דין לדיני עבודה בת"א המתמחה כבר למעלה מעשור בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה יבטיח שמירה מקסימאלית על האינטרס שלכם.

כי בכל הנוגע לעסק שהקדשתם לו את חייכם – אין שום סיבה שתסתפקו בפחות מהטוב ביותר.

עורך דין לדיני עבודה בת"א

עורך הדין אזי נ. כהן הוא אחד מהבודדים בתחומו המתמחים בכל הנוגע הן לדיני העבודה והן לדיני הנזיקין, ומאחוריו רקורד של הצלחת מוכחת בת למעלה מעשור בייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה.

התמחותו בין היתר בחבויות פנסיוניות תוכל להתיר עבורכם כל סבך המקשה עליכם לדעת מה בדיוק אתם חייבים לעובדיכם, ולהבטיח שתתנהלו באופן הנכון ביותר בנוגע לכך. כעורך דין לדיני עבודה בת"א, עו"ד א. כהן יסייע לכם לפתור כל מצב מורכב הקשור בחבויות פנסיוניות או בכל ספק באשר לחובתם כלפי עובדיכם או עובדיכם לשעבר.
 
 

עורכי דין לדיני עבודה

בנוסף לחבויות פנסיוניות, משרדנו מתמחה באינספור היבטים אחרים של עולם העבודה – מחוזי עבודה, הסכמים קיבוציים והוראות התקשי"ר ועד כל מה שנוגע לאובדן כושר עבודה, חובת שימוע לעובד או אפליה במקום העבודה. הודות לכך, עורך הדין א. כהן נמנה על קבוצה מצומצמת ביותר של  עורכי דין לדיני עבודה היכולה לספק פתרון מלא למעסיקים ועובדים כאחד במגוון רחב של תחומים – מחבויות פנסיוניות ועד מיצוי זכויות מול חברת הביטוח או קרנות הפנסיה. מחפשים עורך דין לדיני עבודה בת"א? הגעתם למקום הנכון.

ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה

בפעם הבאה שאתם שוקלים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לדיני עבודה המתמחים בכל הנוגע לדיני העבודה ודיני הנזיקין בישראל, נשמח לסייע לכם לוודא שתשיגו את התוצאות הטובות ביותר בכל הליך משפטי שאתם מנהלים. כמשרד המתמחה בכל מה שכרוך בתחום – מחבויות פנסיוניות ועד ייצוג מעסיקים בבתי הדין לעבודה – לקוחותינו הם תמיד במקום הראשון עבורנו.

הודות לשילוב יוצא הדופן שאנו מציעים בין מקצועיות, יחס מסור וניסיון, בפעם הבאה שאתם זקוקים לייעוץ בנושא חבויות פנסיוניות או בכל נושא אחר – אנו הכתובת עבורכם.  

 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר