072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים


תחום דיני העבודה הוא תחום מורכב מאין כמותו, שהתמצאות בו דורשת הבנת עומק יסודית ומקיפה של כל היבטיו. רק עורך דין המתמחה הן בדיני העבודה והן בדיני הנזיקין והינו בעל ניסיון של למעלה מעשור בייצוג בבית דין לעבודה של עובדים ומעסיקים כאחד, יוכל להשיג ללקוחותיו את התנאים המיטביים בכל הליך משפטי שהם מעורבים בו. עורך הדין אזי נ. כהן מתמחה בין היתר בייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, ייעוץ למעסיקים וייצוג במשרד הכלכלה.

הודות להיכרותו עם כל תחומי עולם העבודה – מאובדן כושר עבודה וחובת שימוע לעובד ועד אפליה במקום העבודה ופיטורים בהריון – עו"ד א. כהן הוא הכתובת הנכונה עבורכם להשגת תוצאות מקסימאליות בכל תחום.

ייעוץ למעסיקים

מעסיקים רבים נאלצים להתמודד עם סבך לא פשוט בכל הנוגע לפיטורי עובדים.

עורך הדין אזי נ. כהן מתמחה בייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, כאשר מאחוריו רקורד של הצלחה מוכחת בת למעלה מעשור בייעוץ למעסיקים שיבטיח הגנה מלאה על האינטרסים שלכם. בנוסף לכך מתמחה עו"ד א. כהן בייצוג במשרד הכלכלה. אם אתם זקוקים לייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, נשמח לעמוד לשירותכם ולוודא שתזכו לייצוג הטוב ביותר שניתן לקבל.

עבורנו, מצוינות היא שם המשחק – ולקוחותינו תמיד ניצבים במקום הראשון.
 

ייצוג בבית דין לעבודה

בנוסף לייעוץ למעסיקים, ובכלל זאת ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, משרדנו מתמחה בייצוג בבית דין לעבודה. הידע המקצועי העשיר והעדכני, הניסיון המעשי רב השנים והמיומנות והכישורים יוצאי הדופן של עורך הדין א. כהן, מהמומחים המובילים בארץ לדיני עבודה על כל היבטיהם, מאפשרים לו להציע לכם ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף כיום.

נשמח לעמוד לשירותכם על מנת להגן באופן מרבי ומטבי על כל זכויותיכם – משום שבכל הנוגע לטובתכם, אין כל מקום להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

ייצוג במשרד הכלכלה

היכרותו המעמיקה של עו"ד א. כהן עם כל היבטיו של עולם העבודה – מחוזי עבודה והסכמים קיבוציים ועד הוראות התקשי"ר – היא אחד הגורמים להפיכתו למומחה המוביל בישראל בכל הנוגע לייצוג בבית דין לעבודה, ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים וייצוג במשרד הכלכלה.

ניסיונו בן הלמעלה מעשור בייצוג עובדים, ובכלל זאת עובדים נפגעי עבודה ועובדים בכירים, מול המעסיקים, הביטוח הלאומי, קרנות הפנסיה וחברות הביטוח, ולצד זאת ייצוג מעסיקים ובכלל זאת ייעוץ וליווי בתהליכי פיטורים, הופך אותו לעורך הדין המוביל בארץ בכל הנוגע לדיני עבודה ודיני נזיקין.
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר