072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה


על מנת להיות עורך דין מוביל בתחום דיני העבודה ותאונות עבודה, יש להכיר לעומק את הנושא על כל היבטיו – מאובדן כושר עבודה ופיטורים בהריון ועד אפליה במקום העבודה וחובת שימוע לעובד, מחוזי עבודה ועד הסכמים קיבוציים והוראות התקשי"ר.

רק עורך דין המתמחה בייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה ובייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה מחד גיסא, ובייצוג עובדים בבית דין לעבודה ובייצוג עובדים במשרד הכלכלה מאידך גיסא, יהיה בעל המומחיות המספקת על מנת להעניק לכם את התוצאות המקסימאליות והתנאים המיטביים בכל הליך משפטי שאתם מעורבים בו.

עורך הדין אזי נ. כהן הוא מהמומחים המובילים בישראל לייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה. תנו לנו לדאוג גם לאינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

ייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה

אחד היתרונות שבהתמחות בייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה לצד ייצוג עובדים בבית דין לעבודה וייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה, הוא האפשרות להתמחות יוצאת דופן במגוון רחב של תחומים.

הודות לוורסטיליות זו, נחשב כיום עו"ד א. כהן לעורך הדין המקצועי, המוערך והאיכותי בישראל בכל הנוגע לייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה בפרט, ולדיני עבודה ודיני נזיקין בכלל. זקוקים לייצוג הטוב ביותר מול הגוף הרלוונטי? אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם.
 

הודות לשילוב בלתי מתפשר בין ידע מקצועי עשיר ועדכני, ניסיון רב-תחומי בן למעלה מעשור בדיני העבודה ודיני הנזיקין כאחד ויחס חם אנושי ואדיב לכל לקוחותינו – אנחנו המשרד המוביל בתחומנו. תנו לנו לעזור גם לכם לקבל את מה שמגיע לכם. כי בכל הנוגע לטובתכם במקום העבודה – אין כל מקום לפשרות.

ייצוג עובדים בבית דין לעבודה

במקביל למומחיות ללא מתחרים בייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, מתמחה עו"ד א. כהן בייצוג עובדים בבית דין לעבודה ובייצוג עובדים במשרד הכלכלה. ניסיונו הבלתי נדלה יאפשר לו לייצגכם נאמנה מול המעסיקים, קרנות הפנסיה, חברות הביטוח והביטוח הלאומי כאחד, על מנת להבטיח מיצוי מקסימאלי של מכלול  זכויותיכם. כי ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, כמו גם ייצוג זהה של עובדים, תלוי במומחיות חסרת פשרות.

ייצוג עובדים במשרד הכלכלה

לצד ייצוג מעסיקים בבית דין לעבודה, עורך הדין אזי נ. כהן מתמחה בייצוג מעסיקים במשרד הכלכלה ובייצוג עובדים במשרד הכלכלה. המוניטין ארוך השנים שלו מאפשר לו לעבוד באופן מיטבי מול גופים שונים ועל ידי כך למקסם את התוצאות המשפטיות עבור כלל לקוחותיו. עובדים ומחפשים ייצוג הולם עבורכם? הגעתם למקום הנכון.
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר