072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

משרד עו"ד דיני עבודה


אחד האתגרים המשמעותיים הניצבים לפתחו של כל משרד עו"ד דיני עבודה, או עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה, הוא כיצד להתמודד עם העולם הסבוך והמורכב של חוזי עבודה, הסכמים קיבוציים והוראות התקשי"ר בהקשר של סוגיות הכרוכות באובדן כושר עבודה, חובת שימוע לעובד, פיטורים בהריון או כל סוג אחר של אפליה במקום העבודה.

משרד עו"ד דיני עבודה המעוניין להתמודד בהצלחה עם אתגר זה יכלול עו"ד ייצוג מעסיקים מחד גיסא, ויתמחה בייצוג עובדים בשימועים מאידך גיסא. היכרותו המעמיקה עם עולם דיני ותאונות העבודה על כל רבדיו תאפשר לו להעניק את הייצוג והליווי הטובים ביותר לעובדים ולמעסיקים כאחד, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות מכל בחינה משפטית.

ייצוג עובדים בשימועים

אחד מתחומי התמחותו של משרד עו"ד דיני עבודה בראשות עורך הדין אזי נ. כהן, הבקיא בכל הכרוך בדיני ותאונות עבודה, הוא ייצוג עובדים בשימועים. כעו"ד ייצוג בבית דין לעבודה, עו"ד א. כהן מכיר לפני ולפנים את כל הכרוך בתחום, והודות לכך מסוגל לייצג את לקוחותיו על הצד הטוב ביותר ולהגיע לתוצאות מקסימאליות מול המעסיקים, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, הביטוח הלאומי ועוד.

כמשרד עו"ד דיני עבודה המוביל בתחומו בישראל נגיע עבורכם להישגים המיטביים בכל הליך משפטי. כי עבורנו – אין תחליף למקצועיות, ניסיון ושירותיות.

 
 

עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה

כמשרד עו"ד דיני עבודה המתמחה באופן נדיר הן בדיני העבודה והן בדיני הנזיקין, יש לנו יתרון מובנה לעו"ד ייצוג בבית דין לעבודה ולעו"ד ייצוג מעסיקים מטעמנו על פני עורכי דין מטעם כל משרד עו"ד דיני עבודה אחר.

הקו המנחה אותנו הוא שבכל הנוגע לטובתכם בעולם העבודה אין כל מקום לפשרות – כי מגיע לכם הייצוג הטוב ביותר הקיים בתחום. הודות לידע מקצועי עשיר ועדכני, ניסיון רב-תחומי בן למעלה מעשור בעולם העבודה ותאונות העבודה על כל היבטיו ומחויבות למתן יחס אכפתי ומסור לכל לקוחותינו, אנו הכתובת הנכונה עבורך בין אם אתה עובד ובין אם מעסיק.

עו"ד ייצוג מעסיקים

אם אתם מחפשים משרד עו"ד דיני עבודה המתמחה בייצוג עובדים בשימועים, או לחלופין עו"ד ייצוג מעסיקים – הגעתם למקום הנכון.

השילוב יוצא הדופן שבו ניחן משרדנו, בראשות עורך הדין אזי נ. כהן, בין מקצועיות, ניסיון ושירותיות, הופך אותנו למשרד עורכי הדין המוביל בישראל בכל הנוגע לדיני עבודה, תאונות עבודה ודיני נזיקין. איתנו – העתיד שלכם בידיים בטוחות.

 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר