072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עורך דין לדיני עבודה בתל אביב

 
יש מעט תחומים מורכבים כמו עולם דיני העבודה ותאונות העבודה.

זו הסיבה שבבואנו לחפש עורך דין לדיני עבודה בתל אביב שיוכל לייצג נאמנה את האינטרס שלנו כעובדים, נפגעי עבודה או מעסיקים – עלינו לקחת בחשבון מגוון רחב של קריטריונים, ממקצועיות וניסיון ועד מסירות ללקוחותיו.

עורך דין ייצוג מעסיקים חייב לדעת לנהל הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה בכל תחום הכרוך בענף מורכב זה – מהסכמים קיבוציים וחוזי עבודה ועד הוראות תקשי"ר. לכן בין אם אנו זקוקים לעו"ד עבודה בת"א או לעו"ד עבודה במרכז באופן כללי, עלינו לוודא שבחרנו בעורך דין לדיני עבודה בתל אביב או בעיר אחרת שניחן בהיכרות מעמיקה עם התחום כולו.

עורך דין ייצוג מעסיקים

עו"ד אזי נ. כהן הוא דוגמה לעורך דין לדיני עבודה בתל אביב שניחן בניסיון רב שנים בתור עורך דין ייצוג מעסיקים, מתמחה באיסוף ראיות ומנהל בהצלחה מוכחת בת למעלה מעשור הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה. כעו"ד עבודה במרכז, לעו"ד א. כהן גישה נוחה יחסית לכל מקורות המידע הרלוונטיים וביכולתו להציע ייצוג וליווי ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל הדרך.
 

לכן בבואכם לבחור עורך דין לדיני עבודה בתל אביב – משרדנו הוא הבחירה הנכונה עבורכם. כי בסופו של יום – אתם זקוקים לעורך דין הטוב ביותר בתחומו שלא יקבל דבר פרט למיצוי מלא, יסודי ומקיף של כל זכויותיכם.

עו"ד עבודה בת"א

השילוב הנדיר בין מקצועיות, ניסיון ויחס אישי ומסור לכל לקוחותיו הוא שהפך את עו"ד א. כהן לעורך דין לדיני עבודה בתל אביב שמאחוריו רקורד ארוך שנים של הצלחה מוכחת. כעורך דין ייצוג מעסיקים המתמחה, בניגוד לרוב העוסקים בתחום, הן בדיני העבודה והן בדיני הנזיקין, עו"ד א. כהן הוא עו"ד עבודה בת"א המספק לכל לקוחותיו את הייצוג הטוב ביותר הקיים בענף כיום.

עו"ד עבודה במרכז

בפעם הבאה שאתם מחפשים עורך דין לדיני עבודה בתל אביב, חשוב שתזכרו שעולם העבודה הוא עולם מורכב שעל מנת להתמצא בסבך נדבכיו השונים, אתם זקוקים לעו"ד עבודה במרכז שיוכל לפלס עבורכם דרך בין הדינים, החוזים וההסכמים השונים, ולייצגכם נאמנה מול הגורמים השונים.

לא כל עורך דין לדיני עבודה בתל אביב יכול לעשות זאת. רק עו"ד עבודה בת"א שכמו עורך דין אזי נ. כהן ניחן בהיכרות עומק אמיתית עם התחום על כל היבטיו, יבטיח לכם ניצחון והישגים בכל הליך שתנהלו.
 
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר