072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עורך דין לעינייני עבודה במרכז

 
מעטים מאוד עורכי דין בעולם העבודה מתמחים כמו עורך דין אזי נ. כהן הן בדיני העבודה והן בדיני הנזיקין.

לכן נדיר למצוא עורך דין לעינייני עבודה במרכז בכלל ועורך דין עבודה בת"א בפרט המוביל בתחומו גם כעורך דין ייעוץ להתפטרות וגם כעורך דין ייעוץ לפיטורים. עו"ד א. כהן מתמחה בייצוג וליווי עובדים, נפגעי עבודה, עובדים בכירים ומעסיקים כאחד בבתי הדין לעבודה הודות להבנת העומק שלו בכל נדבך של עולם זה – חוזי עבודה, הסכמים קיבוציים והוראות תקשי"ר כאחד – ולניסיונו הרב בתחום.

אם אתם מחפשים עורך דין לעינייני עבודה במרכז – כבר מצאתם.

עורך דין עבודה בת"א

עורך דין לעינייני עבודה במרכז חייב להכיר כל צד בעולם דיני העבודה ודיני הנזיקין בארץ – מפיטורים בהריון ואפליה במקום העבודה ועד אובדן כושר עבודה וחובת שימוע לעובד.

עורך דין עבודה בת"א המתמחה בייצוג לקוחותיו מול המעסיקים, הביטוח הלאומי, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה כאחד יוכל לשמש גם כעורך דין ייעוץ להתפטרות במידת הצורך, שיבטיח כי בעת שתתפטרו תזכו לזכויות המקסימאליות ולתנאים המיטביים עבורכם. לכן בבואכם לחפש עורך לעינייני עבודה במרכז – אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר.

 

עורך דין ייעוץ להתפטרות

כעורך דין לעינייני עבודה במרכז הבקיא, בניגוד לרוב העוסקים בתחום, בדיני העבודה ובדיני הנזיקין כאחד, עורך דין אזי נ. כהן הוא לא רק עורך דין ייעוץ לפיטורים מהמובילים, המוערכים והמצליחים בתחומו, אלא גם ובמידה רבה, בראש ובראשונה, עורך דין ייעוץ להתפטרות שיבטיח לכל אחד מלקוחותיו את הזכויות המיטביות שביכולתו לקבל מול המעסיקים, קרנות הפנסיה, חברות הביטוח והביטוח הלאומי כאחד.

הודות לניסיונו רב השנים בליווי וייצוג עובדים ומעסיקים כאחד ובניהול תיקים בבתי הדין לעבודה, תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר בענף.

עורך דין ייעוץ לפיטורים

עבור המעסיקים שבינינו, עורך דין א. כהן ניחן בניסיון של למעלה מעשור כעורך דין ייעוץ לפיטורים.

אם ברצונכם לדעת כיצד להבטיח את זכויות עובדיכם באופן ההוגן ביותר ולהגן על האינטרסים שלכם כמעסיקים באופן המיטבי – עו"ד א. כהן הוא עורך דין לעינייני עבודה במרכז שילווה אתכם לאורך כל הדרך. לא כל עורך דין עבודה בת"א ניחן במה שדרוש כדי להיות הטוב ביותר בתחום.

מה שמיצב עם השנים את עו"ד א. כהן כמוביל, המצליח והמוערך בתחומו הוא היותו עורך דין לעינייני עבודה במרכז שעבורו, טובת לקוחותיו קודמת לכול.
 
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר