072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עורכי דין לענייני עבודה


עקב אופיו המורכב, הסבוך והמאתגר מאין כמותו של עולם דיני העבודה ודיני הנזיקין, נדיר למצוא עורכי דין לענייני עבודה המתמחים – כמו עורך דין אזי נ. כהן – בשני התחומים גם יחד. על פי רוב, עו"ד תאונת עבודה התמקצע בנישה צרה יחסית של הענף הכולל.

רבים הם עורכי דין דיני עבודה שרכשו את ניסיונם רק בתחום מסוים. לעומת זאת, עורכי דין לענייני עבודה שכמו עורך הדין א. כהן מתמחים הן בעריכת הסכמים קיבוציים, הן בייצוג וליווי של עובדים, נפגעי עבודה, עובדים בכירים ומעסיקים מול הגורמים הרלוונטיים והן בכל היבט של עולם דיני העבודה ותאונות העבודה – מפיטורים בהריון ועד חובת שימוע לעובד – רק עורכי דין שכאלו יוכלו להיות הטובים, המוערכים והמצליחים בתחומם.

עו"ד תאונת עבודה

כך, לדוגמה, עורכי דין לענייני עבודה חייבים להכיר לפני ולפנים את כל הדינים הקשורים באובדן כושר עבודה, על מנת לתפקד היטב גם בתור עו"ד תאונת עבודה מהשורה הראשונה.

עורכי דין דיני עבודה המתמחים הן בחוזי עבודה, הן בהסכמים קיבוציים והן בהוראות תקשי"ר ישיגו עבור עובדים ומעסיקים כאחד תוצאות טובות בהרבה מעורכי דין לענייני עבודה שהידע שלהם באחד או יותר מהתחומים הללו מוגבל במקרה הטוב. זו הסיבה שעורך דין אזי נ. כהן הוא עורך הדין המוביל בתחומו בישראל. כי עם רקורד של הצלחה מוכחת בת למעלה מעשור – קשה להתווכח.

 

עורכי דין דיני עבודה

אחת המעלות החשובות ביותר לעורכי דין לענייני עבודה היא ידע, ניסיון ומיומנות מקצועית בכל הנוגע לעריכת הסכמים קיבוציים. בין אם אתם עובדים המבקשים להגן על זכויותיכם, ובין אם מעסיקים הנזהרים מלפגוע בזכויות עובדיכם ומגנים על האינטרס שלכם בנושא – אתם זקוקים לעורכי דין דיני עבודה שיוכלו לספק לכם את הייצוג והליווי הטובים ביותר בענף. רק עורכי דין לענייני עבודה הרואים את התמונה הכוללת באופן יסודי ומקיף יוכלו להשיג עבורכם את התוצאות המקסימאליות בבתי הדין לעבודה מול מעסיקים, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה והביטוח הלאומי כאחד.

עריכת הסכמים קיבוציים

מה בעצם הופך עריכת הסכמים קיבוציים ליכולת יקרת ערך כל כך בתחום דיני העבודה? אופיים המורכב של חוזי העבודה, ההסכמים הקיבוציים והוראות התקשי"ר הופכות ניסיון מעשי, ידע מקצועי עשיר ועדכני ויכולות מקצועיות גבוהות במיוחד לתנאי הכרחי להצלחתם של עורכי דין לענייני עבודה באשר הם, ובכלל זאת גם עו"ד תאונת עבודה. כי למצוינות והצלחה מוכחת אין תחליף.
 
 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר