072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עו"ד דיני עבודה

 
בחירת עו"ד דיני עבודה רחוקה מלהיות עניין פשוט. עו"ד לענייני עבודה חייב להכיר באופן יסודי את עולם דיני העבודה ותאונות העבודה על כל היבטיו – מאובדן כושר עבודה ופיטורין בהריון ועד אפליה במקום העבודה וחובת שימוע לעובד.

על עו"ד דיני עבודה להיות בעל ניסיון של לפחות עשר שנים בתחום, ולתפקד היטב גם בתור עו"ד משא ומתן מאחר שלעתים קרובות, מיצוי מקסימאלי של זכויות לקוחותיו יהיה תלוי גם בהצלחתו לשמש כעורך דין ייצוג במשרד הכלכלה. הניצחון בתיק שלכם תלוי בשילוב בין מקצועיות, ניסיון ויחס אישי מסור ואכפתי לכל לקוח.

עו"ד לענייני עבודה

מכל הסיבות הללו, עו"ד אזי נ. כהן הוא עו"ד דיני עבודה מהטובים, המוערכים והמצליחים ביותר בתחומו. הניסיון רב השנים שלו בתור עו"ד לענייני עבודה ועו"ד משא ומתן מאפשר לו להעניק ללקוחותיו את הייצוג והליווי הטובים ביותר בבתי הדין לעבודה – בין אם מדובר בעובדים, בנפגעי עבודה, בעובדים בכירים או במעסיקים.

כאשר אתם זקוקים לעו"ד דיני עבודה – אין שום סיבה שתהיו מוכנים להתפשר על עורך דין שהוא פחות מהטוב ביותר בענף. כי עם רקורד של הצלחה מוכחת בת למעלה מעשור אי אפשר להתחרות.
 
 

עו"ד משא ומתן

היתרון שבעו"ד משא ומתן המשמש בין היתר עורך דין ייצוג במשרד הכלכלה, הוא היכרותו המעמיקה עם תחומים מורכבים בענף כגון חוזי עבודה, הסכמים קיבוציים והוראות תקשי"ר, ויכולתו לנווט במערכת ביעילות על מנת להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

עו"ד דיני עבודה המייצג את האינטרס שלכם על הצד הטוב ביותר חייב להיות מחויב לחלוטין לכל אחד מלקוחותיו. עו"ד דיני עבודה כזה הוא עו"ד א. כהן – שרכש בשל כך מעמד בלתי מעורער בתור אחד מעורכי הדין לענייני עבודה הטובים ביותר בארץ בישראל.

עורך דין ייצוג במשרד הכלכלה

מחפשים עו"ד לדיני עבודה? בין אם אתם זקוקים לעו"ד לענייני עבודה או לעורך דין ייצוג במשרד הכלכלה, אין שום סיבה שתהיו מוכנים להסתפק בפחות מהייצוג והליווי הטובים, האיכותיים והמקצועיים ביותר הקיימים בענף. לכן עורך הדין שתבחרו בו חייב להיות כזה שניחן בתמהיל הנדיר של מקצועיות, ניסיון ושירותיות. רק עורך דין אזי נ. כהן יוכל להציע לכם ייצוג ברמה הגבוהה ביותר בתחום דיני העבודה בישראל.

עברתם חלילה תאונת עבודה? פוטרתם שלא כדין? זכויותיהם כעובדים נפגעו? אנחנו הכתובת עבורכם. כי בשבילנו – כל אחד מלקוחותינו תמיד נמצא במקום הראשון.

 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר