072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עו"ד דיני פנסיה


הפנסיה היא הערובה של כולנו לביטחון כלכלי בתקופות המאוחרות יותר בחיינו. לכן אסור להתפשר בכל הנוגע להגנה על זכויותינו בשנים הבאות.

עו"ד דיני פנסיה המייצג אותנו נאמנה חייב להיות כזה המתמחה בכל תחומי דיני העבודה ודיני הנזיקין בישראל.

בין אם אנו זקוקים לעו"ד פיצויי התפטרויות, לעו"ד פרישה מעבודה או לעו"ד פנסיה, עליו להכיר את עולם העבודה לפני ולפנים על כל היבטיו – מאובדן כושר עבודה ופיטורים בהריון ועד חובת שימוע לעובד ואפליה במקום העבודה. רק עו"ד דיני פנסיה המכיר את התחום לעומק יוכל להבטיח מיצוי מקסימאלי של זכויותינו בכל הליך משפטי בבתי הדין לעבודה, מול מעסיקים, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה והביטוח הלאומי כאחד.

עו"ד פנסיה

עו"ד דיני פנסיה הראוי לכך שנבחר להיעזר בשירותיו חייב להיות כזה שניחן בתמהיל יוצא הדופן של מקצועיות, ניסיון ויחס אכפתי ומסור לכל לקוחותיו.

עו"ד פיצויי התפטרויות כזה יבטיח שבמקרה שאנו מתפטרים ממקום עבודתנו, נזכה לא רק לכל הזכויות שאנו ראויים להן, אלא לתנאים המקסימאליים שבאפשרותו של עו"ד פנסיה מקצועי ומיומן ברמה הגבוהה ביותר שישנה בענף להשיג עבורנו.
 

רק עו"ד דיני פנסיה המתמצא בחוזי עבודה, הסכמים קיבוציים והוראות התקשי"ר כאחד יוכל לספק לנו את הייצוג והליווי הטובים ביותר בתחום כיום. עורך דין כזה הוא עורך הדין אזי נ. כהן.

עו"ד פרישה מעבודה

אם אתם עתידים לפרוש מעבודתם בקרוב – אתם זקוקים לעו"ד דיני פנסיה שידאג לכם לביטחון כלכלי לשנים העתידות לבוא. עו"ד א. כהן הוא עו"ד פרישה מעבודה ועו"ד דיני פנסיה מהמובילים בתחומו הודות להתמחותו בייצוג וליווי עובדים ומעסיקים כאחד ומיצוי זכויות עובדים מול כל הגורמים הרלוונטיים. בפעם הבאה שאתם מחפשים עו"ד פנסיה – צרו אתנו קשר ונשמח לעזור לכם לקבל את התנאים המיטביים האפשריים. משום שבכל הנוגע לזכויותיכם – אין כל מקום לפשרות.

עו"ד פיצויי התפטרויות

אחד היתרונות הטמונים בעבודה עם עו"ד דיני פנסיה המתמצא בכל הכרוך בדיני עבודה ובדיני נזיקין כאחד – מומחיות כפולה הנדירה בענף – היא יכולתו להוות עבורכם עו"ד פיצויי התפטרויות שישיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר בכל בית דין לעבודה.

עו"ד פרישה מעבודה שניחן הן בידע מקצועי עשיר ועדכני, הן בניסיון מעשי רב-תחומי וארוך שנים בכל הכרוך בייצוג וליווי עובדים נפגעי עבודה ומעסיקים בעולם העבודה, והן בתודעת שירות בלתי מתפשרת ויחס אישי אדיב ומסור לכל לקוחותיו, יבטיח לכם תוצאות מיטביות בכל הליך משפטי.

 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר