072-25-75-157  |


עורך דין אזי נ. כהן - משרד עורכי דין

072-25-75-157  |
 
 

עו"ד תאונות עבודה

 
תחום דיני העבודה הוא תחום מורכב וסבוך שהצלחה בו מחייבת ניסיון רב שנים בתחום.

לכן בחירת עו"ד תאונות עבודה, ובפרט עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה, מחייבת מומחיות של עשר שנים לפחות בייצוג עובדים בבתי הדין לעבודה. לא כל עו"ד לעינייני עבודה בת"א ניחן בשילוב הנדיר בין מקצועיות, ניסיון ויחס אישי מסור ואכפתי לכל לקוחותיו, ההופך אותו לעו"ד תאונות עבודה מהמובילים בתחומו.

רק היכרות מעמיקה עם כל התחומים הקשורים בדיני עבודה ותאונות עבודה – מאובדן כושר עבודה ופיטורין בהריון ועד אפליה במקום העבודה וחובת שימוע לעובד – תבטיח הצלחה בענף.

עו"ד לעינייני עבודה בת"א

עו"ד אזי נ. כהן הוא עו"ד תאונות עבודה מהמוערכים, המובילים והמצליחים בתחומו, הודות להתמחותו הייחודית בכל הכרוך בדיני עבודה וניסיונו העשיר בתור עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה.

כעו"ד לעינייני עבודה בת"א, עו"ד א. כהן מתמחה בייצוג וליווי מלא של עובדים בכירים ומעסיקים בהליכים משפטיים מאז שנת 2004, ובמיצוי זכויותיהם של עובדים נפגעי עבודה מול המעסיקים, הביטוח הלאומי, קרנות הפנסיה וחברות הביטוח כאחד. עבורנו – הלקוח תמיד נמצא במקום הראשון והגנה בלתי מתפשרת על זכויותיו היא הקו היחיד המנחה אותנו בעבודתנו.


 
 

ייצוג עובדים בבתי הדין לעבודה

כעו"ד תאונות עבודה שניחן בניסיון של למעלה מעשר שנים בייצוג עובדים בבתי הדין לעבודה, עו"ד א. כהן מכיר כל היבט הכרוך בהגנה על זכויות עובדים ומעסיקים כאחד. לכן מאחוריו רקורד של הצלחה מוכחת בייצוג וליווי הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה ובהשגת התוצאות המקסימאליות בכל אחד מהמקרים. עובדה זו הופכת אותו לעו"ד תאונות עבודה מהטובים, האמינים והאיכותיים ביותר בארץ ומעניקה לו יתרון משמעותי בענף על פני כל מי שאינו מחויב באופן בלתי מתפשר לייצוג וליווי לקוחותיו לאורך כל הדרך מצד אחד, ומכיר את תחום דיני העבודה באופן יסודי ומקיף מצד שני.

עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה

בבואכם לחפש עו"ד תאונות עבודה שיבטיח מימוש מיטבי של זכויותיכם, עליכם לבחור בעו"ד לעינייני עבודה בת"א המתמחה בייצוג עובדים בבתי הדין לעבודה וניחן בהיכרות עומק עם כל היבט קיים בתחום דיני העבודה בישראל.

עו"ד א. כהן הוא עו"ד ייצוג בבית דין לעבודה שיותר מכל עו"ד תאונות עבודה אחר, מציע שילוב נדיר בין מקצועיות, איכות, ניסיון, היכרות מעמיקה עם המערכת ומסירות לכל אחד מלקוחותיו, שנקלעו לאחד מהסבכים שעולם דיני העבודה מזמן לעתים קרובות לעובדים, נפגעי עבודה ומעסיקים כאחד.


 

מאמרים נוספים:


לייעוץ ראשוני או בדיקת סיכויי התיק השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building

צרו קשר טלפוני:  072-25-75-157

פקס: 077-3181454

שלחו מייל: 
cohenezi.law@gmail.com


כתובת: ​בר כוכבא 16, בני ברק (מגדל נועה)

 
print2, print, printer
 

אשמח להיות בקשר